Gå til innhold Gå til navigasjon

Rådmann og ledergruppen

Publisert:  

Her finner man informasjon om rådmann og ledergruppen i Aurskog-Høland kommune. 

Rådmannen

Rådmannen er den øverste administrative lederen i kommunen. Rådmannen har det overordnede ansvaret for å iverksette kommunestyrets vedtak og gjennomføre den daglige driften av kommunen.

Inger Hegna

Adresse: Rådhusveien 3, 1940 Bjørkelangen

Telefon: 63 85 25 14

Mobil: 41 47 05 50 

Rådmannens side finner du her.

 

 

Ledergruppen

Rådmannens ledergruppe består av fire kommunalsjefer, økonomisjef og administrasjon- og HR-sjef. 

Kommunalsjef for oppvekst og utdanning: Grethe Rønning

Adresse: Rådhusveien 3, 1940 Bjørkelangen

Telefon: 63 85 25 07 / 41 23 23 50

E-post: grethe.ronning@ahk.no

Du kan lese mer om Grethe Rønning her

 

 

Kommunalsjef for helse og rehabilitering: Kjersti Vevstad

Adresse: Rådhusveien 3, 1940 Bjørkelangen

E-post: kjersti.vevstad@ahk.no

  

 

 

Foto: Stian Norum HerlofsenKommunalsjef for teknisk drift og kultur: Per Ole Rønning

Adresse: Rådhusveien 3, 1940 Bjørkelangen

Telefon: 63 85 27 22 / 90 04 14 49

E-post: Per.Ole.Ronning@ahk.no

 

 

 

 

Foto: Stian Norum HerlofsenØkonomisjef: John-Ivar Udnesseter

Adresse: Rådhusveien 3, 1940 Bjørkelangen

Telefon: 63 85 25 08 / 975 50 522

E-post: john-ivar.udnesseter@ahk.no

Du kan lese mer om John-Ivar Udnesseter her

 

 

 

Administrasjons- og HR-sjef: Olav Mansaas Bleie

Adresse: Rådhusveien 3, 1940 Bjørkelangen

Telefon: 63 85 25 11 / 913 07 613

E-post: olav.mansaas.bleie@ahk.no 

Du kan lese mer om Olav Mansaas Bleie her.

 

 

 

Digitaliserings- og innovasjonssjef: Raymond Hesthaug

Adresse: Rådhusveien 3, 1940 Bjørkelangen

Telefon: 48 21 05 06

E-post: raymond.hesthaug@ahk.no 

Du kan lese mer om Raymond Hesthaug her.